حوله میکروفایبر چیست؟ (مزیت استفاده از حوله میکروفایبر)

حوله میکروفایبر چیست؟ (مزیت استفاده از حوله میکروفایبر)

حوله یکی از وسایل شخصی ضروری است که در طرح‌ها و جنس‌های مختلفی در بازار وجود دارد. یکی از انواع حوله که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ حوله میکروفایبر است. حوله‌های میکروفایبر نسبت به انواع دیگر مثل پنبه، سبک‌تر بوده و دارای قدرت پاک‌کنندگی بیشتری است. در ادامه با این نوع از حوله‌ها و ویژگی‌هایی که دارند، آشما می‌شویم.

میکروفایبر چیست؟

میکروفایبر پارچه‌ای است که از رشته‌های پلی استر و نایلون ساخته شده و الیاف آن بسیار نازک هستند. ویژگی مهمی که این جنس دارد این است که با محیط زیست سازگار است. میکروفایبر این گونه تعریف می‌شود که الیاف آن ۱/۱۰۰ام قطر موی انسان است و حدود ۲۰۰.۰۰۰ الیاف در یک مربع یک اینچی از حوله میکروفایبر وجود دارد. به علت این ساختار منحصر به فرد، محصولات نظافتی میکروفایبر، خاک و باکتری‌ها را نسب به سایر پدهای معمولی بیشتر جذب می‌کنند. این ویژگی مربوط به چسبندگی الیاف و نخ‌های آن است که می‌تواند سطح مقطع بیشتری را پوشش دهد. جالب است بدانید که در صورت استفاده از دستمال‌های میکروفایبر، می‌توانید تا ۷۰ درصد در زمان نظافت، صرفه‌جویی کنید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از محصولات میکروفایبر کاهش ۸۰ درصدی در مصرف آب است. علاوه بر این، استفاده از دستمال میکروفایبر هیچ خراش یا لکه‌ای بر روی سطح ایجاد نمی‌کند. این الیاف می‌توانند ۹۹.۹۸ درصد از باکتری‌ها و قارچ‌ها را از سطوح، حذف کنند.

مزیت استفاده از حوله میکروفایبر

این حوله‌های با کیفیت علاوه بر توان بسیار زیاد در جذب آب، بسیار نرم و لطیف بوده به صورتی که می‌توان برای شستشو و خشک کردن موها از آن استفاده نمود و از کیفیت بالای آن، شگفت زده شد. فراموش نکنید قبل از اولین مرتبه استفاده از این حوله می‌بایست آن را شسته و خشک نمود تا آهار نگهدارنده محصول از بین برود.

مزایای حوله میکروفایبر عبارتند از:

  1. قابلیت جذب زیاد
  2. لطافت
  3. عدم پرزدهی
  4. با دوام
  5. شستشوی راحت

نحوه شستن حوله میکروفایبر

شستشوی آسان و بی دردسر این محصول با آب سرد انجام می‌شود و از ویژگی‌های مثبت آن به شمار می‌آید. برای شستن این حوله‌ها نباید از نرم‌کننده پارچه استفاده شود. برای شستشوی حوله میکروفایبر با استفاده از ماشین لباسشویی، بهتر است آب روی ۹۰ درجه بوده و تنها از پودر لباسشویی برای این کار، استفاده شود. البته قبل از آن باید در آب سرد شستشو شود تا مواد شوینده اضافی از آن جدا شوند. توجه داشته باشید که حوله‌های میکروفایبر باید جدا از سایر حوله‌ها شسته شوند تا کیفیت آن‌ها تغییر نکند.

حوله میکروفایبر

با اینکه استفاده از حوله میکروفایبر مزایای زیادی دارد اما خیلی افراد ترجیح می‌دهند وقت خود را صرف شستن و خشک کردن حوله‌ها نکنند و به جای آن از حوله‌های یکبار مصرف، استفاده کنند. برای خرید حوله یکبار مصرف می‌توانید به فروشگاه‌های منسوجات یکبار مصرف رفته و یا به صورت اینترنتی آن را از سایت‌هایی که فروش آنلاین دارند، آن را خریداری کنید. شما می‌توانید قیمت‌های مناسب و کیفیت‌های بسیار بالا در زمینه محصولات یکبار مصرف مثل ماسک، حوله، ملحفه و پد اپیلاسیون را از لطیفان دریافت کنید. این گروه تولیدی در زمینه مرکز پخش حوله یکبار مصرف فعالیت داشته و علاوه بر حوله، دیگر محصولات را هم به فروش می‌رساند. برای خرید خرید حوله یکبار مصرف می‌توانید به وب سایت آن‌ها مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه شما