معرفی حوله بهداشتی یکبار مصرف و فواید استفاده از آن

معرفی حوله بهداشتی یکبار مصرف و فواید استفاده از آن

حوله‌های بهداشتی یکبار مصرف این روزها کم کم دارند جای حوله های دائمی را می‌گیرند. این حوله‌های نیازی به شستشو ندارند و این یک مزیت مهم در دنیای امروز محسوب می‌شود. در واقع کمبود وقت در زندگی‌های صنعتی و مدرن امروز باعث شده است تا افراد بیشتر به سمت این گونه منسوجات بروند. از آنجایی که این محصولات به صورت یکبار مصرف هستند و پس از استفاده دور انداخته می‌شوند، می‌توانند برای مواقعی بسیار کاربردی باشند. در ادامه با ویژگی‌های حوله بهداشتی یکبار مصرف، آشنا می‌شوید.

حوله بهداشتی یکبار مصرف چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی اصلی این محصول، بهداشتی بودن و سهولت استفاده است. این محصول در ابتدا تنها در مکان‌های عمومی مثل هتل‌ها، استخرها و آرایشگاه‌ها استفاده ‌می‌شد اما پس از مدتی به درون خانه‌ها هم راه پیدا کرد.

از مهمترین ویژگی‌های حوله بهداشتی یکبار مصرف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سبک و کم حجم بودن
  2. عدم نیاز به شستشو
  3. بهداشتی بودن
  4. سهولت استفاده در سفر
  5. ضد حساسیت بودن
  6. لطافت

پیشگیری از انتقال بیماری‌های عفونی و ویروسی آن هم زمانی که ویروس کرونا به شدت جولان می‌دهد؛ چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. بر همین اساس می‌توان گفت حوله یکبار مصرف یک محصول فوق‌العاده برای کسانی است که به بهداشت خودشان احترام می‌گذارند. زیرا در این صورت می‌توان ابتلا به بیماری مسری را تا حد زیادی کاهش داد.

جنس حوله یکبار مصرف

این محصولات از الیاف پنبه، پلی استر و یا ویسکوز تهیه می‌شوند که در نهایت باعث می‌شوند یک حوله بهداشتی یکبار مصرف لطیف و بادوام داشته باشیم. ابعاد و وزن حوله‌های یکبار مصرف رولی متفاوت است. سایت لطیفان این حوله‌ها را در ابعاد مختلف به صورت رولی تولید و به فروش می‌رساند.

حوله یکبار مصرف لطیفان در ابعاد زیر تولید و در دسترس است:

  1.  حوله سایز 40*80 ویکسوز 50 گرمی
  2. حوله سایز 40*40ویکسوز 60 گرمی
  3. حوله سایز 40*80 ویکسوز 60 گرمی
  4. حوله سایز 40*80 ویکسوز 80 گرمی

برای سند مرغوبیت یک حوله هیچ چیز مهم‌تر از میزان جذب رطوبت و آبگیری آن نیست. درباره حوله‌های یکبار مصرف می‌توان گفت با توجه به اندازه متفاوت حوله‌های یکبار مصرف، وزن آن‌ها هم متفاوت است و هر چقدر حوله سنگین وزن‌تر باشد، ضخیم‌تر بوده و قدرت جذب بالاتری هم دارد. یک حوله باکیفیت می‌تواند ده برابر وزن خودش بعد از آبگیری وزن داشته باشد که این مساله نقش مهمی در آبکشی و خشک کردن بدن و پوست بعد از استحمام دارد.

خرید حوله یکبار مصرف لطیفان

خرید حوله بهداشتی یکبار مصرف لطیفان

همانطور که گفتیم ویژگی اصلی این محصول، بهداشتی بودن و سهولت استفاده است. این حوله ها سبک هستند، بهداشتی هستند، نیازی به شستشو ندارند، یکبار مصرف هستند، در مکان های مختلفی می توان از آن ها استفاده کرد، حمل و نقل آسانی دارند و... . اگر با مزایایی که حوله های یکبار مصرف دارند ترغیب به استفاده از آن ها شدید؛ پیشنهاد می کنیم برای خرید این محصول به فروشگاه‌های منسوجات یکبار مصرف رفته و یا به صورت اینترنتی از سایت‌هایی که فروش آنلاین دارند، آن را خریداری کنید. شما می‌توانید قیمت‌های مناسب و کیفیت‌های بسیار بالا در زمینه محصولات یکبار مصرف مثل ماسک، حوله، ملحفه و پد اپیلاسیون را از لطیفان دریافت کنید. برای خرید حوله یکبار مصرف می‌توانید به وب سایت آن‌ها مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه شما