خرید ملحفه یکبار مصرف ضد آب

خرید ملحفه یکبار مصرف ضد آب

ملحفه‌های یکبار مصرف از محصولاتی هستند که به دلایل بهداشتی بیشتر برای درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، استفاده می شوند اما به تازگی به مکان‌های دیگر مثل استخر، سالن ماساژ، کوپه قطار و ... هم راه پیدا کرده‌اند. استفاده از این محصولات بسیار آسان بوده و نیازی به شستشو ندارند. در ادامه ویژگی‌ها و نحوه خرید ملحفه یکبار مصرف ضد آب را ذکر خواهیم کرد.

ویژگی‌های ملحفه یکبار مصرف

این محصول در اندازه و رنگ‌های مختلف و همچنین در انواع ساده و پرفراژدار، عرضه می‌گردد. استفاده از ملحفه یکبار مصرف از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است. یک ملحفه خوب و با کیفیت باید دوام بالا داشته باشد، در برابر خراشیدگی سریع پاره نشود و فوق العاده لطیف باشد.

مزایای استفاده از این محصول شامل موارد زیر می‌شود:

 1. سبک بودن
 2. لطیف بودن
 3. کم حجم بودن
 4. ضد حساسیت بودن
 5. یکبار مصرف بودن

جنس ملحفه یکبار مصرف چیست؟

جنس ملحفه‌های یکبار مصرف معمولا اسپان باند هستند و در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. این محصول هرچه ضخیم‌تر باشد، سنگین‌تر است.

ملحفه‌های یکبار مصرف به صورت رولی و در اندازه‌های مختلف توسط گروه تولیدی لطیفان عرضه می‌شود. طول هر رول ملحفه در دو نوع 40 متر و 45 متری است. اندازه‌ها به صورت زیر است:

 1. رول سفید،17 گرم ، عرض 60 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 2. رول سفید،17 گرم ، عرض 65 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 3. رول سفید،17 گرم ، عرض 80 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 4. رول سفید، 20 گرم ، عرض 60 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 5. رول سفید، 20 گرم ، عرض 80 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 6. رول سفید،25 گرم ، عرض 60 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ
 7. رول سفید،25 گرم ، عرض 80 سانت ،طول 40 متر با پرفراژ

آیا ملحفه یکبار مصرف ضد آب هستند؟

بله - به طور کلی ملحفه‌های یکبار مصرف باید ضد آب بوده و میزان جذب رطوبت بالایی داشته باشند. همچنین باید ضد چروک باشند و نیازی به اتوکشی نداشته باشند. تمامی این ویژگی ها در ملحفه‌های تولید شده توسط گروه تولیدی لطیفان وجود دارد. محصولات سایت لطیفان با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تولید شده است و از این بابت کاملا بهداشتی هستند. وجود خط چین‌هایی بر روی ملحفه یکبار مصرف باعث می‌شود به راحتی برش بخورند.

اگر تمایل به خرید ملحفه یکبار مصرف ضد آب را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از محصولات باکیفیت فروشگاه اینترنتی لطیفان دیدن کنید. محصولات سایت لطیفان کیفیت و دوام لازم را داشته و می‌توانند نیاز شما را در این زمینه، برطرف کنند.

تمامی این محصولات با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تولید شده و هیچ گونه دخالت دستی در آن‌ها وجود ندارد. در نهایت ملحفه تولید شده سلفون کشی و برای مصارف مختلف، روانه بازار می‌شود. البته ملحفه های یکبار مصرف با پارچه های دیگری همچون ترگال و تترون هم تهیه می شوند اما این پارچه ها به سرعت چروک شده و نیاز به اتوکشی پیدا می کنند. این در حالی است که اسپان باند نیازی به اتوکشی و هزینه گزاف برای خرید انواع شوینده در جهت ضد عفونی کردن ندارد. پارچه اسپان باند به دلیل وزن کمی که دارد فضای کمی هم اشغال می‌کند و تراکم بافت کمتری هم دارد زیرا وزن ملحفه با تراکم بافت رابطه مستقیمی دارد.

اگر تمایل به خرید ملحفه های رولی یکبار مصرف دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از محصولات باکیفیت فروشگاه اینترنتی لطیفان در زمینه فروش ملحفه یکبار مصرف رولی دیدن کنید. محصولات سایت لطیفان کیفیت و دوام لازم را داشته و می‌توانند نیاز شما را در این زمینه، رفع کنند.

0 دیدگاه

دیدگاه شما